Produkty

ZOBACZ NASZE REFERENCJE:

RZETELNA FIRMA

CETYL M 120 tab - SEKRET NA DYSPLAZJĘ !

Cetyl M

CAŁY CZAS POJAWIAJĄ SIĘ NIESAMOWITE HISTORIE ZWIĄZANE ZE STOSOWANIEM CETYL M,

NAPISANE PRZEZ KLIENTÓW Z POLSKI - ZNAJDZIESZ JE PONIŻEJ

 

UWAGA! Teraz Ty też możesz zadbać o swoje stawy i mięśnie stosując wersję Cetyl M dla ludzi - 

maść na stawy CM Response™ - ZOBACZ

 

Jeśli tutaj jesteś, ponieważ Twój pies kulejedysplazja nie pozwala mu się prawidłowo poruszać lub ma jakiekolwiek problemy ze stawami, to przeczytaj proszę poniższy tekst. Może on rozwiązać problemy Twojego psa.

Chciałbym Ci polecić długo wyczekiwany Advanced Cetyl M, sprawdzony już w Polsce i niezwykle skuteczny środek przeznaczony na wszelkie problemy związane ze stawami, a w szczególności na dysplazję. Warto go stosować również profilaktycznie w okresie gwałtownego wzrostu u psów ras dużych, o których stawy w tym okresie należy szczególnie zadbać.

 

Zapomnij o środkach, które w swoim składzie zawierają wyłącznie glukozaminę, chondroitynę i MSM. Cetyl M jest czymś zupełnie innym. Zawiera w swoim składzie Cetyl Myristoleate, którego efekty stosowania zaszokowały już wielu hodowców i weterynarzy.

 

Czym różni się Advanced Cetyl M od innych suplementów dla psów z dysplazją?

Advanced Cetyl M zawiera również w swoim składzie glukozaminę, która jest podstawowym składnikiem substancji międzykomórkowej tkanki chrzęstnej. Jednak to właśnie odpowiednia dawka Cetyl Myristoleate czyni go naprawdę unikalnym i niezawodnym suplementem. Nie ma w Polsce, ani nawet Europie suplementu na stawy, który zawierałby chociaż połowę tej dawki Cetyl Myristoleate, którą zawiera Advanced Cetyl M.

 

Cetyl Myristoleate (pochodzący z afrykańskiego orzecha Kombo) to substancja, która została opatentowana przez producenta suplementu, firmę Response Products. Cetyl Myristoleate i jego unikalne właściwości lecznicze dla stawów zostały odkryte przez Dr Harry Diehla, chemika z National Institute of Health (NIH) w USA. Podczas swoich badań Dr Diehl zauważył, że jeden z gatunków białych myszy posiada wyjątkowo zdrowe stawy, które wytrzymywały znaczne obciążenia. Dalsze badania pozwoliły wyodrębnić substancję, która była odpowiedzialna za tak zdrowe stawy, a którą myszy były w stanie wytwarzać w organizmie. Substancja została nazwana Cetyl Myristoleate.

 

Cetyl M

 

W 1998 roku, Dori i Gary Simonton z firmy Response Products, bazując na badaniach Dr Diehla stworzyli serię produktów Response Products dla ludzi, koni i psów.

Cetyl Myristoleate jest unikalnym esteryfikowanym kwasem tłuszczowym o wyjątkowych właściwościach, uzyskiwanym z afrykańskiego orzecha Kombo.

Orzech Kombo - źródło Cetyl M

Zobacz poniższy film i przekonaj się o skuteczności Advanced Cetyl M

 

 

OPINIE KLIENTÓW NA TEMAT ADVANCED CETYL M®

 

 

Fama po 2 tygodniach swobodnie schodzi ze schodów i może się znów bawić.

„Niedawno na mnie padł blady strach. Pewnego dnia moja 10,5 letnia suczka owczarka szkockiego - Fama - przestała normalnie chodzić, przewracała się, ciągnęła łapy za sobą, w końcu tylko leżała. Musiałam ją znosić ze schodów, oddawała mocz w nocy pod siebie, bo nie mogła wstać i pokazać, że chce wyjść na dwór. Od szczeniaka Fama choruje na dysplazję (HD-C), ale ostatecznym wrogiem stała się spondyloza. To ucisk zwyrodniałych kręgów spowodował nagłe pogorszenie stanu zdrowia mojej wieloletniej towarzyszki.

Byłam załamana i postanowiłam sięgnąć po "ostatnią deskę ratunku", czyli Cetyl M®. Po 5 dniach były widoczne pierwsze efekty. Fama odzyskała humor, przestała się przewracać. Po dwóch tygodniach - swobodnie schodzi ze schodów, bawi się i czasami biega sobie radośnie truchcikiem. W stępie nie wykazuje już pociągania łapą, kulawizny czy drżenia kończyn. Jesteśmy na początku kuracji (minęły dopiero dwa tygodnie). Wierzę jednak, że Cetyl M® sprawi, iż moja Fama w pełni odzyska formę i "jesień życia" będzie dla Niej łaskawa. Dziękuję bardzo, za tę ostatnią szansę.”
 
Bogumiła Siekierzyńska
Hodowla Nowa Szkocja
Konstancin – Jeziorna

Oskar znowu może myśleć o „dziewczynkach”.

„Chciałabym podzielić się wiadomościami na temat Cetyl M®. Nasz pies schroniskowy Oskar jest u nas 13 lat, a ma 13,5 roku. Sporo, ale do ubiegłego roku trzymał się wręcz dobrze pomimo operacji itp. Kiedy zaczęły się kłopoty, siostrzenica męża, która ma hodowlę psów, powiedziała mi o Cetylu, mówiąc, że NIE ZNA NIC LEPSZEGO!!! Ale...nie ukrywam, cena trochę odstraszała. U naszego lekarza zrobiliśmy raz blokadę, sterydy, później za jakiś czas były tabletki. Szczerze nie pamiętam nawet nazwy. Na jakiś czas starczało, ale tak naprawdę, ponieważ jest to pies po przejściach -  choć był krótko w schronisku - na ból reaguje (był bity !!! jeszcze bardziej niż inne psy). 
Reasumując: bierzemy drugą serię Cetyl M® - pierwsza, małe opakowanie było na próbę. Tak więc polecam go wszystkim, którzy nie są do końca przekonani. Wizyty u lekarza, inne środki - a tak naprawdę kupując Cetyl M® wydajemy te pieniądze jednorazowo, mając spokój kilka miesięcy!!!!! Mam nadzieję, że to kolejny potwierdzony sprawdzian dla tego środka. Moje dwa koty, zaakceptowane przez psa, od razu też są szczęśliwe, że ich kolega jak zajmą mu legowisko, przenosi się bez problemu na inne miejsce:)) a na spacerach myśli o ..."dziewczynkach" :)))) Znajomy pies również jest na Cetyl M® - fakt, poleconym przeze mnie. Dodam tylko, że zamawiać u tak sympatycznej i profesjonalnej osoby to sama przyjemność, a paczka była ekspresowo. Poprzednie tabletki skończyły się i w przerwie nawet parodniowej, widać było różnicę  - OGROMNĄ. Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz.”
 
Bogda Krak - Młoczkowska z psem Oskarem, kotem Gutkiem / sporym Main Coonem i śliczną Guśką dachowo-perską :) kot sołtysa + mama perska /  
Piotrków Trybunalski

Kuba znów może przebierać tylnymi nóżkami i wchodzić na łóżko!

„Tą drogą chcę podziękować za poprawę stanu zdrowia mojego chorego pieska KUBY. Kuba - owczarek belgijski - dwa lata temu nagle przestał chodzić, początkowo lekarze rozpoznawali dyskopatię, ale ostatecznie okazało się, że cierpi na dysplazję stawu biodrowego i spondylozę. Po zastosowanym leczeniu poruszał się, ale z dużymi trudnościami, bowiem nie mógł przebierać tylnymi nóżkami tylko ciągnął je razem, i jak to określałam poruszał się jak "kangurek". Nie był natomiast w stanie wejść na łóżko czy też wypoczynek - co wcześniej robił bez problemów. Aby utrzymać opisany stan pieska dwa razy dziennie musiałam stosować przeciwbólowe i przeciwzapalne tabletki RIMADYLU, który jednak nie był obojętny dla jego zdrowia.
Informację z internetu o lekach na dysplazję przyjęłam z niedowierzaniem, nie mniej jednak zdecydowałam się spróbować. Od maja 2009 r. podawałam Kubie - zgodnie z zaleceniami - tabletki ARTHRIX-u i po upływie ok. dwóch miesięcy zauważyłam poprawę, bowiem mój piesek, poruszał się lepiej i wprawdzie z trudnościami, ale był w stanie wejść na łóżko.
Gdy w lipcu br. pojawiła się możliwość zakupu CETYL M® - zdecydowałam się na zakup i podawanie pieskowi, oczywiście zamiast ARTHRIX-u. Stosowana w dalszym ciągu kuracja spowodowała dalszą poprawę poruszania się pieska bowiem zaczął już przebierać tylnymi nóżkami, nadal wchodzi na łóżko i wypoczynek, a poza tym w ostatnim okresie zaczął wyskakiwać na drzwi w celu ich otwarcia - co robił gdy był zdrowy. Podkreślam, iż od chwili stosowania ARTHRIX-u a następnie CETYL M® - zaprzestałam podawanie RIMADYLU.
Jestem bardzo optymistycznie nastawiona do przyszłości mojego kochanego pieska i z pełną odpowiedzialnością polecam zwłaszcza CETYL M®.”
 
Barbara SAJDAK
Tarnowiec

Od czasu stosowania Cetyl M® objawy dysplazji ani na chwilę nie powróciły.

„Rupert to buldog angielski, ze zdiagnozowaną dysplazją stawów biodrowych (silniejsza z lewej strony, ale z prawej niestety też występuje). Nie określono stopnia dysplazji, ale z lewej wg psiego ortopedy jest 'znaczna'. Buldogi to specyficzne psy, silnie umięśnione, a nasz  supersamiec ma tę cechę szczególnie rozwiniętą:) Prawdopodobnie dlatego pierwsze objawy pojawiły się dopiero po ukończeniu przez niego czwartego roku życia, czyli dość późno (mięśnie udowe mocno trzymają staw na miejscu). Nasz weterynarz był nastawiony pesymistycznie (rokowania kiepskie, leczenie objawowe, w tym sterydy i wizja stopniowej utraty sprawności). Nieco optymizmu tchnął w nas jeden z lekarzy weterynarii, który stwierdził, że przy takiej budowie mięśniowej, pies może długo być sprawny. Nasilenie objawów skutkowało jednak bardzo szybko widocznym ubytkiem mięśni w oszczędzanym udzie, co podważało ten optymizm.
Zaczęłam szukać informacji, głównie na amerykańskich forach buldożych. Natrafiłam na informację o Cetyl M®. Żaden ze znajomych weterynarzy nie znał specyfiku, nie mógł go zatem polecić. Zaczęliśmy jednak kurację, aby spróbować odsunąć w czasie inne metody terapii (iniekcje dostawowe, sterydy, ew. operację). Na razie fakty są takie: pies ma 6 lat i 7 miesięcy, minęło 2,5 roku od diagnozy i epizodu bardzo silnych objawów (pies już prawie nie chodził, piszczał z bólu, a jest wyjątkowo odporny na fizyczny dyskomfort, więc musiał bardzo cierpieć), a od czasu stosowania Cetyl M® objawy ani na chwilę nie powróciły. Pies biega, skacze, nie męczy się, wymusza spacery dłuższe niż zalecane dysplastykom 30 minut, zachowuje młodzieńcza formę. Jak na razie nie ujawniły się żadne objawy uboczne, które kojarzylibyśmy ze stosowaniem Cetyl M®. Zyskaliśmy już co najmniej 2,5 roku komfortowego życia psa, liczymy bardzo, że działanie Cetyl M® jest znacznie bardziej długotrwałe i że za kolejny rok będziemy mogli donieść o dalszym utrzymywaniu się remisji choroby."
 
Adriana Olbrycht
Warszawa

Mój pies teraz rzadziej kuleje i szybciej wstaje!

„Mam 1,5 rocznego molosa. W zabawie z innym psem uszkodził sobie biodro i zaczął kuleć. Byliśmy u różnych lekarzy wet. Okazało się, że nie ma dysplazji stawów, ale predyspozycje są.
Dowiedziałam się o Cetyl M®, o jego działaniu na stawy i postanowiłam spróbować. Po 3 tygodniach stosowania Cetyl M®, mój pies jest żwawszy, lepiej się porusza, rzadziej kuleje i szybciej wstaje. Czekam, aż zupełnie przestanie kuleć, bo to w tej chwili jedyny jego problem. Mam zamiar stosować go dłużej, bo myślę, że dla mojego ukochanego moloska, nie ma na razie lepszego środka na stawy. Nie zapominajcie, że psy ras olbrzymich obciążone dysplazją, muszą dostawać mało jedzonka żeby nie były grubiutkie i nie mogą biegać tylko są wskazane spacerki - i po problemie z dysplazją. Pozdrawiam. Z czystym sumieniem mogę polecić Cetyl M® dla psów z dysplazją.”
 
Miłośniczka Molosów 
Polska

Teraz wiesz, że Ty też możesz pomóc swojemu psu. Nie zwlekaj tylko zamów Cetyl M i zacznij jak najszybciej podawać go swojemu psu.

 

SKŁAD:

mikro-kryształki celulozy, suszona serwatka, wyciąg z orzecha Kombo (źródło Cetyl Myristoleate), wyciąg ze skorupiaków (źródło glukozaminy), imitacja smaku wołowiny otrzymywana metodą HVP (z hydrolizowanych warzyw), korzeń czosnku, wyciąg z ananasa, wyciąg z korzenia imbiru.

 

ANALIZA SKŁADU [1 tabletka]

ZAWARTOŚĆ [%]

ZAWARTOŚĆ [mg]

Białko

10,9 %

270 mg

Tłuszcz

11,1 %

280 mg

Błonnik

41,0 %

1030 mg

Popiół

12,2 %

300 mg

Cetyl Myristoleate

10,0 %

250 mg

Chlorowodorek Glukozaminy

10,0 %

250 mg

 

DAWKOWANIE:

  1. W początkowym okresie (pierwsze 4-6 tygodni) powinno podawać się 2 tabletki na każde 11,5 kg masy ciała psa. Można podawać połowę dawki rano i drugą połowę wieczorem.
  2. Później w celu utrzymania efektów należy podawać 1 tabletkę na każde 11,5 kg masy ciała psa, czyli połowę z tego, co w początkowym okresie.

Oczywiście w razie potrzeby można zostać przy podawaniu podwójnej dawki (2 tab./11,5 kg).

Tabletki należy podawać codziennie o tej samej porze dnia. Można je podawać razem z posiłkiem.

 

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:          120 tabletek  i  360 tabletek

 

PRODUCENT (USA): 

 

Response Products         Producent Cetyl M członkiem NASC

Response Products jest członkiem National Animal Supplement Council (NASC) i spełnia wszystkie rygorystyczne standardy i procedury gwarantujące wysoką jakość oferowanych produktów, odpowiednie oznakowanie i instrukcję na opakowaniu.

 

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

CELIK Wojciech Chłapek

40-609 Katowice, ul. Żużlowa 6

Tel./Fax (032) 259 84 38

Kom. 501 285 999  lub  660 117 222

e-mail: info@zdrowypiesek.pl

www.cetylm.pl