Produkty

ZOBACZ NASZE REFERENCJE:

RZETELNA FIRMA

GELOREN Dog 90 szt.

Geloren dog tylko u nas w tak niskiej cenie (produkt oryginalny i pełnowartościowy z długą datą ważności).

Preparat w formie żelowych tabletek stanowi uzupełnienie zapotrzebowania systemu mięśniowo szkieletowego psa w wysoce skoncentrowany kwas hialuronowy, siarczan chondroityny, glukozaminę, hydrolizowany kolagen i żelatynę.

 

Idealnie nadaje się dla:

- szybko rosnących, ciężkich i wyczynowych ras psów

- psów starszych i z nadwagą

- psów z chorobami stawów i dla tych, które powracają do zdrowia.

 

BADANIE SKUTECZNOŚCI PREPARATU NA STAWY GELOREN DOG

Lek. wet. Satinská; dr inż. Hlaváčková; inż. Mohelský

 

Wprowadzenie

Geloren dog jest wyjątkowym preparatem wspomagającym stawy, w formie tabletek do żucia z wysoką zawartością pięciu substancji czynnych. Tabletki do żucia zawierają kwas hialuronowy, siarczan chondroityny, glukozaminę, kolagen hydrolizowany i żelatynę.

Metodyka

Badanie zostało przeprowadzone na 19 głównie starszych psach mających problemy ze stawami. Geloren podawano w zalecanych dawkach przez dwa miesiące. Badanie obejmowało przyswajanie produktu, jego wpływ na ruchliwość psa i szybkość pojawienia się efektów. Zmiana stanu każdego z psów była badana przez weterynarza oraz właściciela, który w czasie badania wypełniał kwestionariusz. Następnie weterynarz wykorzystywał te dane do sporządzenia szczegółowego sprawozdania na temat każdego przypadku.

Wyniki

Znaczną poprawę odnotowano u 15 spośród 19 psów, co oznaczało poprawę w 79% obserwowanych przypadków. Badania wykazują również, że efekty stosowania Gelorenu pojawiają się bardzo szybko. W niektórych przypadkach zarejestrowano pozytywne zmiany po pierwszym tygodniu. Po miesiącu stosowania poprawa nastąpiła niemal w 50% przypadków. We wszystkich przypadkach przyjmowanie produktu było bezproblemowe. Subiektywne obserwacje właścicieli wykazały również, że wszystkie psy zwiększyły swoją aktywność po zaordynowaniu Gelorenu, co prowadziło do spadku wagi u niektórych otyłych psów.

 

Geloren - skuteczność działania

 

Wnioski  

Geloren Dog okazał się być bardzo skutecznym produktem, z pozytywnym wpływem na poprawę zdolności do poruszania się w niemal 80% przypadków, ponadto efekty pojawiały się w bardzo krótkim czasie. Zaobserwowano skutki uboczne w postaci korzystnego wpływu na jakość sierści, skóry i pazurów.

 

SKŁAD

Żelatyna, hydrolizowany kolagen, siarczan chondroityny, glukozamina, hialuronian sodu

 

DODATKI

Środki konserwujące, substancja stabilizująca, substancja aromatyzująca

 

SKŁADNIKI ANALITYCZNE

Surowe białko 42,3%, surowe włókno 0,1%, surowe oleje i tłuszcze 0,2%, popiół surowy 3,51%, sód 0,76%

 

SUBSTANCJE AKTYWNE

Jedna tabletka (5g) zawiera: 1437,5 mg żelatyny, 351,25 mg hydrolizowanego kolagenu, 250 mg siarczanu chondroityny, 62,5 mg glukozaminy i 31,5 mg kwasu hialuronowego

 

SPOSÓB PODAWANIA

Geloren dog może być podawany w formie przekąski lub nagrody.

 

DAWKOWANIE

1 tabletka dziennie na każde 10 kg masy ciała psa. Podawać bez robienia przerwy minimum 60 dni; dawkowanie może być powtarzane 3 razy w ciągu roku. Można również stosować nieprzerwanie.

 

MASA NETTO

450 ± 10 g