ZOBACZ NASZE REFERENCJE:

RZETELNA FIRMA

!!! BESTSELLER !!!

Super smaczne nagrody dla psa, niezastąpione podczas treningu. 76% świeżego mięsa, gotowane w sosie własnym bez dodatku wody.
Nagrody dla psa podczas treningu Platinum Click-Bits z kurczakiem i jagnięciną.
24,00 zł
Super smaczne paluszki mięsne z kurczakiem i królikiem. 76% świeżego mięsa, gotowane w sosie własnym bez dodatku wody.
Przysmaki dla psa Platinum Fit-Sticks z kurczakiem i królikiem.
24,00 zł

Półwilgotne przysmaki dla psa PLATINUM Fit-Sticks Chicken+Rabbit 6 x 300 g

PRZYSMAKI DLA PSA PLATINUM NATURAL FIT-STICKS - paluszki mięsne z kurczaka i królika z dodatkiem małża nowozelandzkiego (źródło glukozaminy) i ziół.

Fit-Sticks Platinum, to najlepsze mięso z kurczaka i królika z dodatkiem ryżu, gotowane w sosie własnym bez dodatku wody. Zioła dodawane są w końcowej fazie produkcji, aby zachować ich wszystkie właściwości regulujace prawidłowy metabolizm.

Fit Sticks Platinum, to zdrowa i bardzo smaczna przekąska dla psa z niską zawartoscią tłuszczu o bogatym smaku. Jest to wspaniała nagroda dla Twojego psa.


CERTYFIKAT JAKOŚCI PRZYSMAKÓW - ZOBACZ TUTAJ!

KONIECZNIE ZOBACZ FILM - KLIKNIJ TUTAJ
 

SKŁADNIKI ANALITYCZNE:

białko surowe 24%, tłuszcz surowy i oleje 8%, popiół surowy 9%, włókno surowe 2,5%, wapń 1,5%, fosfor 1%, wilgotność ( sok ze świeżego mięsa) 18%.


SKŁAD:

świeże mięso z kurczaka i królika ( 76% ), świeża wątróbka z kurczaka, ryż, ekstrakt z muszli zielonej (małż nowo-zelandzki), nasiona ostropestu plamistego, sproszkowany koper włoski, korzeń sarsaparilla, suszony seler, suszony karczoch, nasturcja, ekstrakt herbaty z rumianku pospolitego, mniszek lekarski, suszona goryczka, chlorek potasu.


DAWKOWANIE:

2-3 szt. na każde 10 kg wagi psa na dzień.

Należy zapewnić zwierzęciu stały dostęp do swieżej i czystej wody.