Produkty

ZOBACZ NASZE REFERENCJE:

RZETELNA FIRMA

100% czysta Yucca Schidigera - WOLFSBLUT YUCCA GOLD 450g

100% YUCCA SCHIDIGERA - WOLFSBLUT YUCCA GOLD - Suplement diety dla psów, kotów i koni
 

Nasza mieszanka na bazie juki zawiera 100% czystej Juki Schidigera, bez tanich wypełniaczy.

Leczące i łagodzące ból działanie juki znane było już ludom pierwotnym przed ponad 2000 lat. Główne obszary zastosowania to dysplazja biodrowa, problemy kostne i stawowe, jak też obrzmienie tkanek. Doskonałe oddziaływanie w przypadku zapalenia stawów, reumatyzmu i podobnych dolegliwości zostało w międzyczasie potwierdzone badaniami naukowymi.

Zalety Yucca Gold

  • Wysoka zawartość naturalnych glukozoidów, naturalnego środka przeciwbólowego
  • Zwiększa odporność na stres
  • Przeciwzapalny, przeciwskórczowy
  • Oczyszcza wątrobę i nerki
  • Redukuje woń kału i własną woń psa
  • Korzystne działanie przy dolegliwościach jelitowych i zapaleniu okrężnicy

 

Zalecamy stosowanie juki wraz z naszą mieszanką wodorostów morskich. Juka Schidigera pomaga w redukcji obrzmienia tkanek i bólu. Dzięki mieszance wodorostów morskich osiągną Państwo dodatkowo optymalną pomoc przy odbudowie uszkodzonej tkanki komórkowej

Juka ma zdolność oddziaływania zarówno z wnętrza na zewnątrz (jeśl i zostanie domieszana do karmy), jak też od zewnątrz do wnętrza. Organizm rozkłada jukę po 12 godzinach, dlatego powinna być spożywana dwa razy dziennie. Pełne działanie przeciwbólowe osiąga się po około 10 dniach.

 

SKŁAD SUROWCOWY

100% czystej Yucca Schidigera, ekstrakt

 

ZALECENIA ODNOŚNIE KARMIENIA

Pies o wadze 25 kg potrzebuje dziennie pół łyżeczki (1,5 g) juki. Dla mniejszych lub większych psów odpowiednio zmienić dawkę. Rozrobić w odrobinie wody i zmieszać z karmą. Gwarantuje to wchłonięcie całej dawki.