Szanowni klienci, pragniemy poinformować, że ze względu na trwające prace serwisowe mogą wystąpić utrudnienia w składaniu zamówień. W razie problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 660 117 222. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

Nowości

  1. Ocena 4 stars
  2. Ocena 4 stars
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
PLATINUM INNA NIŻ WSZYSTKIE - JAK TO MOŻLIWE?
SUCHA KARMA PLATINUM
Dlaczego ta karma, jest tak niesamowicie wyjątkowa? Dlaczego Twój pies od razu ją pokocha? Odpowiedzi znajdziesz w filmie.
PLATINUM - PROCES TRAWIENIA
Dlaczego ta karma jest wysoce lekkostrawna w porównaniu do innych karm na rynku? Dlaczego nie pęcznieje w żołądku Twojego psa? Wszystko na filmie.
MOKRA KARMA PLATINUM
Dlaczego ta karma, tak bardzo różni się od innych mokrych karm? Dlaczego jest tak wydajna w karmieniu? Zobacz film.
.
FLEISHSAFTGARUNG
Naturalnie miękka, soczysta i zdrowa dzięki metodzie gotowania FLEISCHSAFTGARUNG.

Fleishaftgarung to metoda przygotowania świeżego mięsa. Została opracowana w kuchni, a nie w przemyśle paszowym. Metoda ta opiera się na technikach często stosowanych przez kucharzy kulinarnych, po to aby mięso było smaczniejsze i zdrowsze za pomocą soków mięsnych.

Fleishaftgarung to starannie dobrana kombinacja tych technik gotowania, dostosowana do fizycznych potrzeb i zainteresowań psów. Fleischsaftgarung sprawia, że ​​karma dla psów jest odpowiednikiem wysokiej jakości jedzenia dla ludzi. Jest to całkowicie zgodne z duchem czasu, ponieważ psy są dziś cenionymi członkami rodziny i nie są już częścią wilczego stada. Nikt nie chce, aby członek jego rodziny lub najlepszy przyjaciel był traktowany mniej przychylnie, dlatego psy otrzymują karmę tej samej jakości, co jedzenie dla ludzi.


Fleischsaftgarung (FSG) to proces, w którym świeże mięso gotuje się we własnym, bogatym w składniki odżywcze soku mięsnym, tak jak w kuchni. Podczas produkcji karmy Platinum, świeże mięso gotowane jest w niskiej temperaturze przez długi czas, a sok z mięsa jest stale zagęszczany przy użyciu techniki gotowania znanej jako redukcja.

Bestseller

Mega Wypasione Promocje: kup teraz
5% rabatu na bestsellery
ekspresowa wysyłka 24h