Krem kojący (balsam) na skórę i poduszki łap dla psa i kota Platinum Skin Care 40 ml

100% naturalny. Szybkie i skuteczne działanie w różnego rodzaju problemach skórnych: otarcia, odleżyny, rany, uszkodzenia poduszek łap, ukąszenia, blizny, oparzenia czy zakażenia skóry.

Brak w magazynie
PROMOCJA 109,65 zł Cena 129,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 109,65 zł

Główne zalety:

- wspiera i przyśpiesza naturalny proces gojenia skóry

- działa antybakteryjnie i nawilżająco

- zmniejsza stan zapalny

- uśmierza ból i swędzenie

 

Niezwykle skuteczny Platinum Skin Care wykorzystuje siłę natury aby szybko pomóc w takich przypadkach jak:

- otarcia, zadraśnięcia czy zadrapania

- odleżyny

- skaleczenia (np. rany cięte)

- uszkodzenia poduszek łap (rozdarcia, otarcia, pęknięcia)

- ukąszenia różnego rodzaju insektów

- blizny

- oparzenia

- różnego rodzaju zakażenia skóry.

Chroni skórę przed wpływami środowiska, takimi jak wilgoć, brud, bakterie, wirusy i grzyby oraz poduszki na łapkach przed zimnem i posypanym solą podłożem.

Twoje futrzane dziecko odczuje kojący efekt SkinCare zaraz po nałożeniu: balsam działa relaksująco na skórę. Skóra jest odbudowywana i rozpieszczana, dzięki czemu w dotyku staje się bardziej miękka i elastyczna. Podrażnienia są uśmierzane, a chęć drapania, gryzienia lub lizania zmniejsza się.

Gojenie ran i regeneracja – wszystko naturalnie

Skuteczność SkinCare oparta jest na bazie naturalnych składników – bezpiecznych, nie posiadających żadnych skutków ubocznych - oraz z SYSTEMU 3-KOMPONENTOWEGO skłądającego się z:

Rodzima oliwa z oliwek wnika głęboko w wewnętrzną warstwę tkanki skórnej budującą komórki i działa tam - w przeciwieństwie do wielu maści, które działają tylko na powierzchni rany. Oliwa pochodzi z oliwek uprawianych na co najmniej 300-letnich drzewach, co czyni ją wyjątkową. Starość tych drzew opiera się na ich wysokiej zawartości oleuropeiny i hydroksytyrozolu - dwóch najskuteczniejszych naturalnych przeciwutleniaczy. Właśnie tego używamy w SkinCare. Skóra jest pobudzana do odnawiania komórek i chroniona przed wolnymi rodnikami. Olejek zachwyca również właściwościami antybiotycznymi, przeciwzapalnymi i odpornościowymi.

Naturalny wosk pszczeli uszczelnia ranę jak plaster i wyrównuje brakującą barierę skórną. Chroni skórę przed infekcją i ma właściwości nawilżające, które okazały się bardzo skuteczne w leczeniu ran. Wosk pszczeli, w przeciwieństwie do parafiny, przepuszcza powietrze, dzięki czemu skóra może oddychać. Działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i zmniejsza swędzenie. Wzrost nowych komórek jest stymulowany przez wysoki udział witaminy A.

Ekstrakty ziołowe działają na skórę zarówno na powierzchni, jak i głęboko w środku. Oprócz właściwości przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych i gojenia się ran, ekstrakty roślinne łagodzą swędzenie i zmniejszają obrzęk. Dlatego zawsze były wykorzystywane w terapiach leczniczych i jako środki domowe przeciwko wielu chorobom skóry i podrażnieniom oraz do pielęgnacji skóry. Zapobiegają i przeciwdziałają również infekcjom skórnym.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krem kojący (balsam) na skórę i poduszki łap dla psa i kota Platinum Skin Care 40 ml
Twoja ocena