Platinum Oral Clean&Care 3-in-1 Gel Forte 120 ml - preparat do pielęgnacji jamy ustnej dla psów i kotów

Zwalcza bakterie, oczyszcza zęby z osadów, zmiękcza i stopniowo rozpuszcza  kamień nazębny.

W magazynie
194,00 zł
PLATINUM ORAL CLEAN+CARE FORTE GEL

- preparat do pielęgnacji jamy ustnej dla psów i kotów w żelu

Niesamowity efekt czyszczący Oral Clean+Care Forte oparty jest na specjalnej recepturze wyciągu z nasion owoców cytrusowych i olejków ziołowych. Wszystkie składniki są całkowicie bezpieczne dla zdrowia psa, nawet w przypadku połknięcia produktu.

Oral Clean+Care Forte jest kompletnym środkiem czyszczącym jamę ustną zwierzęcia. Usuwa efektywnie kamień nazębny a także jest bardzo pomocny przy stanach zapalnych dziąseł. Skutecznie radzi sobie z halitosis (nieświeży oddech), eliminując bakterie na płytce nazębnej.

Oral Clean+Care Forte jest produktem do użytku zewnętrznego. Działa lokalnie i nie wchodzi w reakcję z procesami trawienia u zwierząt. Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania tego naturalnego produktu.
 
Środek może być stosowany w okresie ciąży, u zwierząt bardzo młodych, jak i u bardzo starych, a także gdy zwierzę jest w trakcie innego leczenia.


Działanie produktów Platinum Oral Clean&Care zauważalne już po kilku dniach od pierwszej aplikacji:


  • stopniowo rozpuszczający się kamień nazębny
  • zmniejszenie stanu zapalnego dziąseł
  • świeższy oddech
Skład:

Woda, wyciąg z nasion owoców cytrusowych, olejki ziołowe, alkohol, naturalna substancja żelująca, aromat mięty.
Stosowanie:

2 razy w ciągu dnia, zapobiegawczo co 2 - 3 dni. Początkowo należy stosować przez 3 - 6 tygodni aż do całkowitego usunięcia kamienia nazębnego. Nie należy podawać psu jedzenia i wody 30 minut przed i po stosowaniu produktu. Wycisnąć odpowiednią ilość żelu na palec i podnosząc wargę psa, nałożyć na zęby, rozetrzeć na górnej i dolnej szczęce i powtórzyć to samo z drugiej strony. Użycie żelu u kota jest znacznie łatwiejsze. Odpowiednią ilością żelu można posmarować łapkę kota  w taki sposób, by zwierzak mógł  ją wylizać. Aktywne naturalne składniki połączą się ze śliną podczas lizania łapki . Ilość żelu uzależniona jest od wagi psa lub kota.

Waga psa (kg) Ilość żelu (w cm)
1 - 5

0,6

6 -15 ≈ 1
16 - 30 ≈ 2
30 + ≈ 3
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Platinum Oral Clean&Care 3-in-1 Gel Forte 120 ml - preparat do pielęgnacji jamy ustnej dla psów i kotów
Twoja ocena