Platinum Oral Clean&Care 3-in-1 Spray Forte 65 ml - preparat do pielęgnacji jamy ustnej dla psów i kotów

Zwalcza bakterie, oczyszcza zęby z osadów, zmiękcza i stopniowo rozpuszcza  kamień nazębny.

W magazynie
179,00 zł
PLATINUM ORAL CLEAN+CARE FORTE SPRAY

- preparat do pielęgnacji jamy ustnej dla psów i kotów w sprayu

Niesamowity efekt czyszczący Oral Clean+Care Forte oparty jest na specjalnej recepturze wyciągu z nasion owoców cytrusowych i olejków ziołowych. Wszystkie składniki są całkowicie bezpieczne dla zdrowia psa, nawet w przypadku połknięcia produktu.

Oral Clean+Care Forte jest kompletnym środkiem czyszczącym jamę ustną zwierzęcia. Usuwa efektywnie kamień nazębny a także jest bardzo pomocny przy stanach zapalnych dziąseł. Skutecznie radzi sobie z halitosis (nieświeży oddech), eliminując bakterie na płytce nazębnej.

Oral Clean+Care Forte jest produktem do użytku zewnętrznego. Działa lokalnie i nie wchodzi w reakcję z procesami trawienia u zwierząt. Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania tego naturalnego produktu.
 
Środek może być stosowany w okresie ciąży, u zwierząt bardzo młodych, jak i u bardzo starych, a także gdy zwierzę jest w trakcie innego leczenia.


Działanie produktów Platinum Oral Clean&Care zauważalne już po kilku dniach od pierwszej aplikacji:


  • stopniowo rozpuszczający się kamień nazębny
  • zmniejszenie stanu zapalnego dziąseł
  • świeższy oddech
Skład:

Woda, wyciąg z nasion owoców cytrusowych, olejki ziołowe, alkohol, aromat mięty.
Stosowanie:

2 razy w ciągu dnia, zapobiegawczo co 2 - 3 dni. Początkowo należy stosować przez 3 - 6 tygodni aż do całkowitego usunięcia kamienia nazębnego. Nie należy podawać psu jedzenia i wody 30 minut przed i po stosowaniu produktu. Psikamy bezpośrednio w miejsca pokryte kamieniem nazębnym. Ilość psiknięć uzależniona jest od wagi psa.

Waga psa (kg) Ilość psiknięć
1 - 5 2
6 -15 3
16 - 30 4
30 + 5 - 6
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Platinum Oral Clean&Care 3-in-1 Spray Forte 65 ml - preparat do pielęgnacji jamy ustnej dla psów i kotów
Twoja ocena