Półwilgotne przysmaki dla psa PLATINUM Fit-Sticks Chicken+Lamb 300 g

Super smaczne paluszki mięsne z kurczakiem i jagnięciną. 76% świeżego mięsa, gotowane w sosie własnym bez dodatku wody.

W magazynie
29,90 zł

PRZYSMAKI DLA PSA PLATINUM NATURAL FIT-STICKS - paluszki mięsne z kurczaka i jagnięciny z dodatkiem małża nowozelandzkiego (żródło glukozaminy) i ziół.

Fit-Sticks Platinum, to najlepsze mięso z kurczaka i jagnięciny z dodatkiem ryżu, gotowane w sosie własnym bez dodatku wody. Zioła dodawane są w końcowej fazie produkcji, aby zachować ich wszystkie właściwości regulujące prawidłowy metabolizm.

Fit Sticks Platinum, to zdrowa i bardzo smaczna przekąska dla psa z niską zawartością tłuszczu o bogatym smaku. Jest to wspaniała nagroda dla Twojego psa.

SKŁADNIKI ANALITYCZNE:

białko surowe 24%, tłuszcz surowy i oleje 8%, popiół surowy 9%, włókno surowe 2,5%, wapń 1,5%, fosfor 1%, wilgotność (sok ze świeżego mięsa) 18%.


SKŁAD:

świeże mięso z kurczaka i jagnięcina (76%), świeża wątróbka z kurczaka, ryż, ekstrakt z muszli zielonej (małż nowo-zelandzki), nasiona ostropestu plamistego, sproszkowany koper włoski, korzeń sarsaparilla, suszony seler, suszony karczoch, nasturcja, ekstrakt herbaty z rumianku pospolitego, mniszek lekarski, suszona goryczka, chlorek potasu.

DAWKOWANIE:

2 - 3 szt na każde 10 kg wagi psa na dzień.

Należy zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej i czystej wody.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Półwilgotne przysmaki dla psa PLATINUM Fit-Sticks Chicken+Lamb 300 g
Twoja ocena